محل تبلیغات شما
همواره در هرکاری اخلالگران سعی در ایجاد اخلال در ان را دارند.
برخی هم در چند روز گذشته با طرح شایعاتی مبنی بر اینکه تلگرام در حال بستن کانالهایی هست که ممبر فیک در انها وجود دارد سعی در ایجاد اخلال در کار ممبرن کردند.
تنها سوال اساسی که هم تلگرام و هم بقیه را قانع به غیرممکن بودن این امر میکند این است که ادمین کانال در برخی مواقع میتواند انتخابی در زمینه اد شدن و یا نشدن ممبرهای فیک به کانال تلگرامشان نداشته باشد.
فرضا اگر این شایعه حقیقت داشت من میتوانستم برای همه کانالها ممبر فیک اد کنم به جز کانال خودم و در این صورت تلگرام کانالهای دیگران را میبست و من بالاتر می امدم و به نوعی همه برای حذف رقبای خود سفارش ممبر فیک را برای رقیب کانال تلگرامشان میدادند.
به هر صورت تلگرام بیشتر به محتوای کانال شما توجه میکند تا به ممبرهای شما و این نکته بیشتر حائز اهمیت برای ایشان بوده است.

کانالهای تلگرامی که عکسهای با ناهنجاری های اخلاقی را تلگرام مسدود میسازد و این بر همگان اشکار شده و کسی نمیتواند منکر این مطلب بشود اما این موضوع که تلگرام کانالهای دارای ممبر فیک را ببندد صحت ندارد.

ممبر اختیاری و اجباری و راه های زدن و قیمت آن چیست

نگاهی متفاوت به انواع ممبر تلگرام

همه چیز را درباره ممبر فیک و راه های آن بدانید

تلگرام ,فیک ,ممبر ,کانال ,کانالهای ,هم ,ممبر فیک ,تلگرام کانالهای ,فیک را ,صورت تلگرام ,کانالهای دارای ,تلگرام کانالهای دارای

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

idoxelpee مشكلات treasunacak آموزشی و پزشکی loyflicchorpa پدران کمرو فیزیک به زبان ساده Lanita's page قاصد 1393 rupeppaica